אודות

קוויקליזארד (Quicklizard) מובילה את טרנספומציית התמחור הדיגיטלי של קמעונאים ושל מותגים המוכרים ישירות לצרכן. באמצעות תוכנת תמחור מבוסס AI אנו מסייעים ללקוחותנו לתמחר את מוצריהם בקו אחד עם מטרותיהם העסקיות. המחיר הנכון לכל מוצר. בכל ערוץ. בכל זמן.

הנהלה

פיני מנדל

מנכ"ל ומייסד-שותף

כמייסד-שותף ומנכ”ל קוויקליזארד, אני מושקע כל כולי בהצלחת לקוחותינו ובהרחבת העסקים הבינלאומיים שלנו, הצומחים במהירות. אני מוביל צוות הולך וגדל של עובדים ושותפים ברחבי העולם, ומחפש כל הזמן הזדמנויות עסקיות וכשרונות חדשים. לפני שייסדתי את קוויקליזארד, כיהנתי כמנכ”ל חברת 3Base (שנרכשה בשנת 2012).

יוסי כהן

סמנכ"ל טכנולוגיה ומייסד-שותף

כמייסד-שותף וסמנכ”ל טכנולוגיה של קוויקליזארד, אני אחראי לתכנון האסטרטגי ולמימוש בפועל של מפות הדרכים שלנו בנוגע למוצרים ולטכנולוגיה. אני מוביל את הצוותים שלנו בתחומי הפיתוח, ניהול המוצר ומדע הנתונים ליצירת פלטפורמת בינה מלאכותית לאופטימיזציית תמחור. לפני שייסדתי את קוויקליזארד, הייתי מייסד-שותף בחברת 3Base (שנרכשה בשנת 2012).

אור שטוקלמן

סמנכ"ל כספים

באמתחתי ניסיון רב בבנייה ובניהול צוותים פיננסיים בינלאומיים, אותו אני מנצל להרחבת צמיחת החברה באמצעות איזון בין מטרות עסקיות קצרות וארוכות טווח. לפני שהצטרפתי לקוויקליזארד, כיהנתי כמנהל כספים בקבוצת פרודלים (Prodalim) (צפון ומרכז אמריקה), וכראש צוות שירותי ביקורת בתחום ההייטק בחברת רואי החשבון E&Y.

מורן לוי

סמנכ"לית שיווק

הובלת כל יוזמות השיווק, בניית מודעות והנעת ביקוש ונאמנות. כבר למעלה מ-20 שנה שאני עוזרת לחברות טכנולוגיה לעצב, לעצב ולנהל את פעולות המכירות שלהן, לייעל את תהליך המכירה ולפתח תוכניות הפעלת מכירות.

שי לנג

סמנכ"ל פיתוח

כמייסד שותף לשעבר ומנהיג מו”פ ותיק, אני מביא הבנה עסקית חזקה, ניסיון עשיר בבניית מערכות מבוזרות, עם תעבורה גבוהה ותשוקה עמוקה לחדשנות וצמיחה. מוכן להתמודד עם האתגרים המורכבים ביותר ולהוביל את הצוות שלנו להצלחה. בוגר הטכניון – המכון הטכנולוגי הישראלי ובעל תואר MBA Executive מאוניברסיטת תל אביב.

דירקטוריון

ישי קב

יו״ר דירקטוריון

הרצל נפתלי לקס

דירקטור חיצוני

עמיחי הלמן

דירקטור חיצוני

קרן פרימור כהן

דירקטורית חיצוני

אברי קציר

דירקטור

גילי הרט

דירקטור